Gyvenime dažnai girdime klausimą „Kodėl?“. Nenumaldomai artėjant savivaldos rinkimams, šis klausimas tampa labai aktualus. Kodėl Plungės rajono gyventojai turi vėl patikėti „nepakeičiamais“ veidais ir ateiti balsuoti? Balsuoti už tuos, kurie jau daug kartų žadėjo pokyčius, bet vis pamiršta, kad norint pokyčio, pirma reikia keistis patiems.

Ar visi vienodai suprantame, kas yra savivalda? Ar tai reiškia, kad „savi“ valdo? Valdančiųjų veidai tie patys, o pokyčiai maži. Mano nuomone, savivalda – tai pilietiškumas ir atsakomybė. Plungės žmonės turi būti aktyvesni rinkimuose, patikėti sprendimų priėmimą geriausiai jų interesams galintiems atstovauti asmenims. O išrinktieji privalo nuolat bendrauti su žmonėmis, išgirsti jų keliamas problemas, nuolat atsiskaityti rinkėjams už priimtus sprendimus. Tik nuolatinis ir atviras bendravimas gali Plungės kraštui atnešti didesnius pokyčius.

Klausite, tai kuo dabar pasitikėti, kai tiek kartų jau nusivilta? Kviečiu rajono gyventojus pasitikėti nepartiniais „Vieningos Plungės“ nariais. Organizacija buria aktyvius Plungės rajono gyventojus, norinčius ir galinčius Plungę paversti gera vieta gyventi ir jaunimui, ir senjorams. Patikėkite organizacija, kuri įgyvendins tikrą savivaldą, nes vienas pagrindinių „Vieningos Plungės“ tikslų atkurti Tarybos narių prarastą ryšį su rajono gyventojais, pasiekti didesnį gyventojų įsitraukimą į valdymą, sprendimų priėmimą ir nuomonės formavimą. „Vieninga Plungė“ siūlys Tarybos nariams susitarti dėl Plungės rajono prioritetų bei jų nekeisti kiekvieną kadenciją.

Kartais „Vieninga Plungė“ yra tapatinama su Vičiūnų Grupe. Aš matau tame daug galimybių ir teigiamų dalykų. Visi puikiai matome gerą Kauno miesto pavyzdį, kai aukšto lygio vadyba, didžiulė patirtis ir komandinis darbas duoda puikius rezultatus. Kodėl to paties nepabandžius padaryti Plungėje? Tikiu, kad mano asmeninės ir vadybinės savybės gali padėti suburti motyvuotą ir gerus rezultatus galinčią pasiekti komandą, kurioje nebus tik sau naudos siekiančių žmonių.

M. Mikutavičius „Trys milijonai“ dainuoja: „Geriau negyvent negu visai netikėt, pabandom iš naujo!”

Kviečiu Plungės rajono gyventojus dar kartą pabandyti.

Mindaugas Pocius

Politinė reklama bus apmokėta iš VRK „Vieninga Plungė“ rinkimų sąskaitos