„Vieninga Plungė“ – visuomeninė organizacija, kurios nariai dalyvauja Plungės politiniame

gyvenime, dirba Savivaldybės taryboje. Per pastaruosius ketverius metus bendraminčiai patys

inicijavo naujas veiklas arba aktyviai dalyvavo įvairiuose renginiuose Plungėje ir kituose miestuose.

„Vieningos Plungės“ nariai džiaugiasi pagelbėję Senamiesčio mokyklos bendruomenei, kuri rinko labdarą Ukrainos vaikams, nukentėjusiems nuo karo. Mokinių, mokytojų surinktą labdarą mūsų nariai nuvežė ir perdavė organizacijai „Gerumo sparnas“.

Nelikome abejingi ir 2016 m. teroristų užpultai Prancūzijai. Organizacijos nariai kartu su kitais plungiškiais solidarizavosi su Prancūzija, pagerbdami teroro aukas, uždegdami žvakutes prie Plungės rajono savivaldybės pastato.

Dalis organizacijos narių ne tik per televiziją stebi protų kovas, bet ir patys išbando jėgas protų kovose. 2017 m. „ViP“ („Visi iš Plungės“) komanda sėkmingai dalyvavo Valdovų rūmų organizuotame protų mūšyje.

„Vieninga Plungė“ remia ir aktyvų jaunimą. Mokiniams, geriausiai pasirodžiusiems per LR Konstitucijos egzaminą, padovanojo išvyką į Vilnių. Mokiniai ir mokytojai ne tik apsilankė Seime, bendravo su politikais, bet ir dalyvavo filmuojant LRT laidą.

Tradiciškai visuomeninės organizacijos „Vieninga Plungė“ nariai susirenka Plungės Senamiesčio aikštėje kartu su kitais triukšmingai išvaryti iš miesto žiemą ir siautulingai atšvęsti Užgavėnių šventę. Kas kartą ji vis kitokia, bet niekada nesikeičia tai, kad plungiškiai vaišinami ir gardžiais, dar garuojančiais blynais, ir keptomis stintomis.

Vis labiau švintant ir artėjant vasarai, „Vieningos Plungės“ nariai susirenka ir, jungdamiesi prie akcijos „Darom“, kasmet tvarko Babrungo upės pakrantę, taip puošdami ir gražindami savo miestą.

O kaip Miesto šventė be mūsų organizacijos vėliavų šventinėje eisenoje? Kaip ir visi plungiškiai „Vieningos Plungės“ nariai stengiasi kasmet vis skirtingai, patraukliai atstovauti savo organizacijai.

2018-aisiais metais organizacija surengė vasaros sąskrydį. Jis vyko puikiame mūsų krašto kampelyje Platelių ežero apylinkėse. Į sutartą vietą nariai pakviesti atvažiuoti dviračiais. Smagiai praleistas laikas, dalyvavimas įvairiose sporto varžybose dar labiau suartino „Vieningos Plungės“ narius.

Turime gražią tradiciją kiekvieną rugsėjį vykti į Šilutę ir atstovauti Plungei žuvienės virimo čempionate. Mūsų aktyvumas nelieka nepastebėtas, o ir mes taip pat turime galimybę susitikti ir žuviene pavaišinti ne tik pamario krašto žmones, bet ir iš kitur atvykusius.

Kalėdų išvakarėse visų mintims panyrant į susikaupimą, organizacijos nariai susirenka Plungės viešojoje bibliotekoje į Adventinį vakarą. Gražios eilės, dainos artina gražiausias metų šventes. Daug dalykų – idėjos, veikla – jungia „Vieningos Plungės“ narius. Skirtingų profesijų žmonės vieni kitus praturtina nuolatiniu bendravimu, atvirumu.

Politinė reklama, kuri bus apmokėta iš VRK „Vieninga Plungė“ rinkimų sąskaitos.