Kovo 3 d. rinkimuose į Plungės rajono savivaldybės tarybą rinkėjai aiškiai pasakė: „Plungei reikalingos permainos“. Rinkėjų valia daugiau kaip pusė – 13 iš 24 tarybos narių mandatų – atiteko „Vieningai Plungei“ ir Tėvynės sąjungai- Lietuvos krikščionims demokratams. Plungės žmonės pritarė programų nuostatoms: viešumo ir skaidrumo politikai, į žmogų orientuotai darniai rajono plėtrai, didesniam bendruomenių vaidmeniui savivaldoje.

„Vieningos Plungės“ ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų lyderiai Asta Beierle Eigirdienė ir Robertas Endrikas, vykdydami rinkėjų valią, tvirtai sutarė dėl bendro darbo būsimoje Savivaldybės taryboje ir atsakomybės prisiėmimo formuojant valdančiąją koaliciją. Kartu jie pareiškia, kad yra atviri pokalbiams su kitų politinių jėgų atstovais dėl jų prisidėjimo prie formuojamos daugumos ir numatytų svarbiausių darbų įgyvendinimo.

Susitarimo dalyviai kreipiasi į rinkėjus, prašydami antrajame rinkimų ture remti būsimai valdančiajai koalicijai atstovaujančią kandidatę į meres Astą Beierlę Eigirdienę. Daugumos atstovę išrinkus mere, savivaldybės darbas būtų efektyvesnis ir sėkmingiau būtų įgyvendintos žmonių laukiamos permainos.

Politinė reklama bus apmokėta iš Tėvynės sąjungos- Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąskaitos.